GRUPUL DE LUCRU: CONSULTAREA AUTORITĂȚILOR PUBLICE LA ELABORAREA ȘI IMPLEMENTAREA POLITICILOR DE TINERET

COMPONENȚA:

  1. Jignea Parascovia - Psiholog, Centrul Comunitar Multifuncţional „Nicolae Semigrad”, com. Șișcani, r-nul Nisporeni, 060292986, pjignea@yahoo.com
  2. Soltanici Eduard - Consilier juridic educație economică, Centrul de Resurse pentru Tineri ”UNIT”, or. Criuleni, 069349801, crtunit@gmail.com
  3. Iurciuc Alin - Director, Asociația Raională de Tineret, or. Hîncești, 068232445, alin.iurciuc@gmail.com
  4. Buruiană Alexandru - Specialist de tineret și sport, Asociația Raională de Tineret, or. Hîncești, 069258587, tineret@hincesti.md
  5. Erhan Corina - Director, Centrul de Tineret, or. Orhei, 079031378, corinca77@mail.ru
  6. Odajiu Violeta - Psiholog, Centrul Comunitar Multifuncțional ”Armonie”, sat. Fundurii Vechi, r-nul Glodeni, 068686472
  7. Tabac Irina - Director, Centrul Regional de Resurse pentru Tineret, sat. Copanca, r-nul Căușeni, 068809332, tabacvictor@mail.ru
  8. Pistrui Adriana - Director, Centrul de Resurse pentru Tineret ”Amicus”, sat. Cremenciug, r-nul Soroca, 078079005, adriana.pistrui.87@mail.ru
  9. Moraru Dumitru - Manager, Centrul de Informare și Documentare pentru Tineret, or. Leova, 067556067, cidtleova@gmail.com
  10. Harea Viorica - Director executiv, Centrul de Resurse pentru Tineri, or. Fălești, 067131674, cidtleova@gmail.com
  11. Șepinchin Nina - Metodist, Centrul de Resurse pentru Tineri, or. Edineț, 079040987
  12. Crudu Irina - Asistent social, Centrul Comunitar Multifuncțional, sat. Balatina, r-nul Glodeni, 024942267
  13. Agachi Aliona - Pedagog social, Centrul Comunitar ”Încredere”, sat. Pelenia, r-nul Drochia, 025259096, elenafort@yahoo.com
  14. Juglea Marina - Director, Centrul de Resurse pentru Tineri, or. Sîngerei, 069761446, marinabostan@mail.ru
  15. Tabuica Aliona - Director, Centrul Comunitar Multifuncțional, sat. Dinjeni, r-nul Ocnița, 079177407, atabuica@mail.ru
  16. Boțan Angela - Asistent medical, Centrul Comunitar Multifuncțional ”Arca lui Noe”, sat. Isacova, r-nul Orhei, 023540508
  17. Babici Ion - Președinte, Centrul de Resurse pentru Tineret DACIA, or. Soroca, r-nul Soroca, 069014443, ion_babici@yahoo.com
  18. Ciobanu Olesea - Jurist, Centrul de Resurse pentru Tinretet DACIA, 069506032, g_olesea@yahoo.com
  19. Leca Sergiu - Manager, Centrul Comunitar Multifuncțional UNIVERSUL, sat. Piatra, r-nul Orhei, 069573307, ccm.universul@gmail.com
  20. Adriţchii Daria - Conducător de cerc, Manager, Centrul Comunitar Multifuncțional UNIVERSUL, sat. Piatra, r-nul Orhei, 069243428